ÇİZGİ ÖTESİ TÜRKÇE ALT YAZILI İZLE | Hdfilmx Türkçe Dublaj Full Film izle
Sitemizde şuan toplam 101 film bulunmaktadır.

ÇİZGİ ÖTESİ FLATLİNERS İZLE

0
( Yüksek Kalite )

Filmde 5 tıp öğrencisinin ölümden sonra olacakları merak edip birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak bu ana dair anılar elde etme isteği anlatılıyor. Tabi bu merakları zamanla tehlikeli boyutlara gelecek, geçmişlerinde günahları tarafından bir bir avlanmaya ve diğer tarafa geçmelerinin yarattığı paranormal sonuçlarını yaşayacaklardır.

Sizlerin iyi vakit geçirmesini sağlamak için arşivimizi olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Kırık link ve ya farklı hataları lütfen bildiriniz. Olumlu olumsuz fikirlerinizi bildirmeniz bizleri memnun edecektir. İyi seyirler.

354 views
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
ÇİZGİ ÖTESİ FLATLİNERS İZLE

Filmde 5 tıp öğrencisinin ölümden sonra olacakları merak edip birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak bu ana dair anılar elde etme isteği anlatılıyor. Tabi bu merakları zamanla tehlikeli boyutlara gelecek, geçmişlerinde günahları tarafından bir bir avlanmaya ve diğer tarafa geçmelerinin yarattığı paranormal sonuçlarını yaşayacaklardır. Sizlerin iyi vakit geçirmesini sağlamak için arşivimizi olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Kırık […]

Tür: 2017 Filmleri, Yerli Sinema Filmleri

Yapım: ABD

Yönetmen: Niels Arden Oplev

Oyuncular: Ellen Page, Diego Luna

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?