İNSAN KIRKAYAK 1 THE HUMAN CENTIPEDE İZLE | Hdfilmx Türkçe Dublaj Full Film izle
Sitemizde şuan toplam 101 film bulunmaktadır.

İNSAN KIRKAYAK 1 THE HUMAN CENTIPEDE İZLE

0
( Yüksek Kalite )


Serinin 1. filmi olan bu filmde Psikolojik sorunları olan bir doktor ve akıllara durgunluk veren insan kırkayak projesi. Tam anlamıyla vahşetin, insanlıktan çıkmışlığın aksettirildiği filmde 2 arkadaş bir aksam parti için yola çıkarlar. İçlerinden birinin kestirme orman yolunu bildiğini düşünerek oradan gitmek isterler. Fakat yolda araçları arızalanır ve en yakın kulubeye giderler ve yardım isterler. O evin sahibi ise çılgın fikirlere sahip doktordur.

Sizlerin iyi vakit geçirmesini sağlamak için arşivimizi olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Kırık link ve ya farklı hataları lütfen bildiriniz. Olumlu olumsuz fikirlerinizi bildirmeniz bizleri memnun edecektir. İyi seyirler.

865 views
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
İNSAN KIRKAYAK 1 THE HUMAN CENTIPEDE İZLE

Serinin 1. filmi olan bu filmde Psikolojik sorunları olan bir doktor ve akıllara durgunluk veren insan kırkayak projesi. Tam anlamıyla vahşetin, insanlıktan çıkmışlığın aksettirildiği filmde 2 arkadaş bir aksam parti için yola çıkarlar. İçlerinden birinin kestirme orman yolunu bildiğini düşünerek oradan gitmek isterler. Fakat yolda araçları arızalanır ve en yakın kulubeye giderler ve yardım isterler. […]

Tür: +18 Filmler, Yasaklanmış Filmler izle

Yapım: hollanda

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?