ÖLÜMCÜL DENEY DEJAVU İZLE | Hdfilmx Türkçe Dublaj Full Film izle
Sitemizde şuan toplam 101 film bulunmaktadır.

ÖLÜMCÜL DENEY DEJAVU İZLE

0
( Yüksek Kalite )

ÖLÜMCÜL DENEY DEJAVU İZLE

Oldukça zor bir dönemden geçen 5 üniversite öğrencisi para kazanmanın yollarını arıyordur. Bir ilaç şirketinin deneylerde kullanmak üzere gönüllü adaylar aradığını ve karşılığında 2000$ ödediğini öğrenirler ve bu işe başvururlar. Onlara bahsedilen şey bu ilacın hafıza güçlendirici olduğudur. İlk başlarda herhangi bir sorun çıkmasa da, ilerleyen zamanlarda aldıkları ilaç yan etkilerini göstermeye başlar. İlacın yan etkisi ise, kullanan kişiler nasıl öleceklerini görebiliyordur. Üstelik bu gördükleri şeyler kısa bir zaman sonra gerçekleşiyordur. Sonunun nasıl geleceğini öğrenen bu 5 üniversite öğrencisi kendi ölümlerini engellemek için çabalarken onları öldüren kişinin aralarında olduğunu anlarlar. Onu durdurmak istiyorlardır ancak katil onlardan hep bir adım önde olacaktır.
Sizlerin iyi vakit geçirmesini sağlamak için arşivimizi olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Olumlu olumsuz fikirlerinizi bildirmeniz bizleri memnun edecektir. İyi seyirler.

202 views
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
ÖLÜMCÜL DENEY DEJAVU İZLE

ÖLÜMCÜL DENEY DEJAVU İZLE Oldukça zor bir dönemden geçen 5 üniversite öğrencisi para kazanmanın yollarını arıyordur. Bir ilaç şirketinin deneylerde kullanmak üzere gönüllü adaylar aradığını ve karşılığında 2000$ ödediğini öğrenirler ve bu işe başvururlar. Onlara bahsedilen şey bu ilacın hafıza güçlendirici olduğudur. İlk başlarda herhangi bir sorun çıkmasa da, ilerleyen zamanlarda aldıkları ilaç yan etkilerini […]

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?