UZAYDAN GELEN FIRTINA GEOSTORM 2017 İZLE | Hdfilmx Türkçe Dublaj Full Film izle
Sitemizde şuan toplam 86 film bulunmaktadır.

UZAYDAN GELEN FIRTINA GEOSTORM 2017 İZLE

0
( Yüksek Kalite )
Dünyada görülen iklim değişiklikleri insan hayatını tehdit ettiği için dünyanın ileri gelen üst düzey kişileri bununla ilgili bir savunma mekanızması oluşturmak isterler. Bunun için de bu doğa olaylarını kontrol altında tutacak bir uydu tasarlanır ve başarılı olunmuştur. Fakat 2 yıl boyunca düzgün çalışan bu sistem bir anda teknik bir arıza çıkarır ve artık olacak şeyler kontrol altında değildir.

Sizlerin iyi vakit geçirmesini sağlamak için arşivimizi olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Kırık link ve ya farklı hataları lütfen bildiriniz. Olumlu olumsuz fikirlerinizi bildirmeniz bizleri memnun edecektir. İyi seyirler.

154 views
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
UZAYDAN GELEN FIRTINA GEOSTORM 2017 İZLE

Dünyada görülen iklim değişiklikleri insan hayatını tehdit ettiği için dünyanın ileri gelen üst düzey kişileri bununla ilgili bir savunma mekanızması oluşturmak isterler. Bunun için de bu doğa olaylarını kontrol altında tutacak bir uydu tasarlanır ve başarılı olunmuştur. Fakat 2 yıl boyunca düzgün çalışan bu sistem bir anda teknik bir arıza çıkarır ve artık olacak şeyler […]

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri

Yapım: Amerika Birleşik Devletleri(2017)

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?